Hakkımızda

VairoSMS Hakkında

Vairosoft; alanındaki yeniliklere hâkim, değişimleri öngörebilen ve bakış açısını herkesten farklı tutmayı amaçlayan bir kadro ile 2013 yılında Türkiye'nin ve sektörün başkenti Ankara'da kuruldu. Vairosoft küçük orta ve büyük ölçekli firmaların yürüttükleri faaliyetlerin otomasyonuna yönelik yazılımlar hazırlamakta ve bu firmaların iş süreci yönetimi, tanıtım, iletişim ve pazarlama gibi maksatlarla kullanabilecekleri dinamik WEB siteleri tasarımlamaktadır.

Müşterilerinin gelişmesini sağladığı ölçüde ilerleyebileceğinin farkında olan Vairosoft kreatif bir yaklaşım ile çağın gücünü birleştirerek projelerinizde yanınızda olmak ister.

Vairosoft, kullanıcısıyla dost, verilmek istenen mesajı en kısa yoldan karşı tarafa ileten, akılda kalıcı, amaca mutlak hizmet eden çözümler tasarlamaktadır. Verilen hizmetler arasında; hazır web yazılım paketleri, firmalara özgün çözümler, mobil uygulamalar, İnteraktif tanıtımlar, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya uygulamaları yer almaktadır.

İnternet üzerinde başarıyı yakalamanız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz ve hedef kitlenizi müşteriye çevirebilmeniz için çalışan ekibimiz, sizlerle kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlar.


Bizimle her şey mümkün!

Vairosoft; analitik düşünebilen ve istenileni uygulayabilen kadrosu sayesinde, dilediğiniz özel çözümleri üretebilmekte ve hayallerinize gerçeklik katabilmektedir. Sektörünüze, işinize, isteğinize uygun internet çözümleri Vairosoft ile mümkün!


Sertifika - OHSAS 18001:2007

Sertifika - TS EN ISO 9001:2008

Sertifika - ISO/IEC 20000-1:2011Sertifika - TS EN ISO 27001:2013

Belge - Marka Tescil Belgesi